ورود به سایت     

                                             عضویت در سایت          

مقاصد

Image Map

مقاصد گردشگری

اتوبوس استانبول به ایران

اتوبوس استانبول به ایران

موضوع: مقاصد گردشگری

چه کسی پرسیده؟ حامد عبداللهی

در چه تاریخی پرسیده؟ 1394/12/21

چه چیزی پرسیده؟ می خواستم اسم ترمینالهایی که از استانبول به ایران اتوبوس دارند را بدانم؟

118: در شهر استانبول دو ترمینال اتوبوسرانی به نام های "esenler" و "harem" وجود دارد که هر روز به تمام نقاط خود ترکیه حرکت دارند.این اتوبوس ها به ایران هم حرکت دارند.

 

تفاوت هتل ریکسوس سان گیت با ریکسوس لارس آنتالیا

تفاوت هتل ریکسوس سان گیت با ریکسوس لارس آنتالیا

موضوع: مقاصد گردشگری

چه کسی پرسیده؟ لیدا جنتی

در چه تاریخی پرسیده؟ 1394/12/21

چه چیزی پرسیده؟ تصمیم دارم عید به آنتالیا سفر کنم ولی بین هتل ریکسوس سان گیت با ریکسوس لارس نمی دانم کدام را انتخاب کنم چه تفاوتی با هم دارند و کدامیک سرویس بهتری ارائه می دهد؟

118: هر دو هتل جزء هتل های 5 ستاره بوده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند هتل ریکسوس سان گیت در دهکده بلدیبی و در سواحل دریای مدیترانه واقع شده است.این منطقه یکی از مناطق پرطرفدار می باشد و حدود 45 کیلومتر با فرودگاه فاصله دارد. هتل ریکسوس لارس هم هتل مجللی است که در سواحل شهر لارا واقع شده است و 8 کیلومتر با فرودگاه فاصله دارد.اتاقهای هتل مجهز به سرویس اینترنت و نزدیک به مراکز خرید هستند و از امکانات سوارکاری و غواصی برخوردار است.به طور کلی از نظر کیفیت و ارائه ی سرویس هر دو هتل امکانات مناسب و خوبی را در اختیار مسافرین قرار می دهند.

 

 

سفر به آنتالیا از ایران

سفر به آنتالیا از ایران

موضوع: مقاصدگردشگری

چه کسی پرسیده؟ علی طاهری

در چه تاریخی پرسیده؟ 1394/12/21

چه چیزی پرسیده؟ برای سفر به آنتالیا از ایران چه راهی وجود دارد؟ و کجا هتل بگیریم که بهترین دسترسی را به مراکز خرید آنتالیا داشته باشیم؟

118: پروازهایی که از ایران به سمت آنتالیا حرکت می کنند در ازمیر و یا اسپارد فرود می آیند و بعد به وسیله ی ترانسفر زمینی به آنتالیا می روند.برای اینکه به مراکز خرید آنتالیا دسترسی داشته باشید بهتر است در مرکز شهر هتل بگیرید که احتیاج به تاکسی نداشته باشید.

 

118 سفر در شبکه های اجتماعی

      

        

پیج رنک سایت

دریافت تورهای نرخ ویژه در تلگرام

 

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...