ورود به سایت     

                                             عضویت در سایت          

رفت و آمد در استانبول

رفت و آمد در استانبول

رفت و آمد در استانبول

موضوع: مقاصد گردشگری

چه کسی پرسیده؟ اشکان ناری

در چه تاریخی پرسیده؟ 1396/08/23

چه چیزی پرسیده؟ ممنون میشم در ارتباط با رفت و آمد در استانبول اطلاعاتی بدهید.

118: توصیه های سفر به استانبول من برای شما این است که اگر قصد استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی را دارید می بایستی ژتون تهیه کنید که در باجه‌ های بلیت‌ فروشی ایستگاه‌ های اتوبوس، تراموا و مترو قابل خریداری است. آکبیل هم می توانید تهیه کنید. اکبیل در واقع کارت الکترونیک کوچکی است که در تمام وسایل نقلیه‌ عمومی استفاده می شود. آکبیل ها ارزان‌ تر از ژتون بوده و برای چند نفر بطور همزمان قابل استفاده‌ است. 

تاکسی در استانبول:
هزینه ی استفاده از این وسیله نقلیه گران‌ است. تاکسی‌های استانبول زرد رنگ است و تاکسی‌ مترشان روشن می باشد.

تراموا در استانبول:
در منطقه آکسارای ایستگاه تراموا وجود دارد و می‌توانید از این طریق به اکثر دیدنیهای استانبول دسترسی داشته باشید. برای رفتن به میدان تقسیم و خیابان استقلال می توانید از خط شمالی که بین شیشانه و حاجی‌ عثمان است استفاده کنید. 


کشتی‌ های استانبول:

اگر قصد رفتن از بخش اروپایی شهر به بخش آسیایی را دارید بهترین وسیله استفاده از کشتی های استانبول است. اسکله‌ کاباتاش در بخش اروپایی و اسکله‌های کادیکوی، بوستانچی، مالتپه و کارتال در بخش آسیایی واقع شده اند.

 

 

راه های سفر از استانبول به بدروم

راه های سفر از استانبول به بدروم

موضوع: مقاصد گردشگری

چه کسی پرسیده؟ مهدی باقری

در چه تاریخی پرسیده؟ 1394/12/21

چه چیزی پرسیده؟ تصمیم دارم از استانبول به بدروم بروم چه مسیر و چه راهی را پیشنهاد می کنید؟ ایستگاه های قطار یا اتوبوس کجا هستند؟

118: مناسب ترین راه سفر از استانبول به بدروم استفاده از خطوط هوایی است.با اینکه خطوط ریلی و جاده ای هم وجود دارد ولی استفاده از خطوط هوایی به دلیل اینکه هر روز از فرودگاه استانبول از ساعت 6 صبح به بعد هر یک ساعت یک بار به مقصد بدروم پرواز وجود دارد راحت تر می باشد. از فرودگاه آتاتورک به ترمینال اتوبوس رانی و ایستگاه راه آهن وسایل نقلیه عمومی (مترو،اتوبوس،تاکسی) وجود دارد که از لحاظ اقتصادی به صرفه تر است. به طور کلی رفت و آمد در استانبول با وسایل نقلیه عمومی مقرون به صرفه تر می باشد.

 

تردد با قایق در استانبول

تردد با قایق در استانبول

موضوع: مقاصد گردشگری

چه کسی پرسیده؟ علی ایرانمنش

در چه تاریخی پرسیده؟ 1394/12/19

چه چیزی پرسیده؟ می خواهم از قایق برای رفت و آمد در استانبول استفاده کنم مسیرها به چه شکلی هستند؟

118: شهر استانبول کشتی و قایق های خصوصی زیادی دارد می توانید از آن ها به عنوان اتوبوس های دریایی و برای سفر از بخش اروپایی به آسیایی و بالعکس استفاده کنید می توانید این مسیر را در مدت زمان 20 دقیقه طی کنید.مسیری که این کشتی ها طی می کنند معلوم است و اسکله ها با علامت X مشخص شده اند. بعضی از مسیرهای مهم کشتیرانی در شهر استانبول عبارتند از: مسیر کادیکوی به رامی نونو، مسیر کاراکوی به حیدر پاشا و از حیدر پاشا به کادیکوی، مسیر کادیکوی به سبکی تاش و... می باشد. مسیرهای اصلی قایق های مسافربری خصوصی هم به این شکل است:مسیر سبکی تاش به اوسکودار و برعکس و مسیر کاتاباش به اوسکودار و برعکس البته قایق های مسافربری سریع السیری هم هستند مثلا از ینی کاپی به یالوا که در کمتر از چهار ساعت به بورسو می رسد.

 

      استانبول     استانبول     استانبول     

 

118 سفر در شبکه های اجتماعی

      

        

پیج رنک سایت

دریافت تورهای نرخ ویژه در تلگرام

 

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم.ادامه استفاده شما از کوکی ها در سایت رضایت شما را از کوکی ها نشان می دهد. جزئیات بیشتر...